UIBA

(UIBA) - Катерина Штеренберг, мала честь провести захід

23 січня 2020 року, Президент ГО «Українська Міжнародна Бізнес Асоціація»
(UIBA) - Катерина Штеренберг, мала честь провести захід, який дав початок новому проекту - World Trade Center Kyiv (www.wtc.kyiv.ua/ua) 

Кінець 2019 року відзначився початком роботи в Україні Всесвітнього Торгового Центру. Київ стає 329 містом в Світі, а Україна 91 країною, де WTC відкриває своє представництво. 

WTC - це 1 глобальний нетворкінг, що дозволяє значно прискорити швидкість угод, збільшити залучення інвестицій і головне - довіру. Ідейними натхненниками та керівниками проекту WTC Kyiv стали бізнесмени Дмитро Буряк і Генрі Штеренберг. У найближчій перспективі споруда спортивних і культурних об'єктів на базі Центру. Загальні інвестиції в проект складуть 250 млн USD. Будівництво почнеться в Грудні 2020 року. 

Закінчиться в 4 кварталі 2022 року В заходi прийняли участь перший заступник голови Київської обласної ради - Тетяна Семенова, Голова World Trade Center Kyiv - Дмитро Буряк, Президент UIBA - Катерина Штеренберг, Президент World Trade Center Kyiv - Генрі Штеренберг, Скот Фергюсон - Головний виконавчий директор WORLD TRADE CENTERS ASSOCIATION, Голова ГО «Ми Українці» - Наталія Бобровнікова, Голова ДІФКУ - Володимир Ставнюк, Засновник інженерної компанії ENCATA, м.Мінськ, Білорусь - Олег Кандрашов, Вікаш Шарма - Стратегічний інвестор та засновник Sinbex . В другій частині презентували інвестиційні пропозиції своєї області Заступник Голови Кировоградської 
ОДА - Світлана Лобанова та Голова Вишгородської районної ради - Ростислав Кириченко. Відбувся показ неперевершеної «Maruna by Maria» - Дизайнер Марія Шамедько. 

Бренд одягу орієнтований на створення сучасного одягу з ручною вишивкою, який поєднує сучасне з минулим, використовуючи найрізноманітніші техніки вишивки різних регіонів України, популяризуючи Україну в світі. Колекції одягу Maruna by Maria відомі за кордоном та були успішно представлені в Португалії, Польщі та Австрії, зокрема у Відні в ООН.Неперевершена оперна співачка з Вени - Марина Лопез (меццо-сопрано) Марина Лопез (у дівоцтві Гарасимчук) народилася і виросла у Верхньодніпровську, зараз проживає у Відні.

Любов до музики проявилася ще з ранніх років, коли вона захопилася грою на фортепіано. Навчалася у Верхньодніпровській музичній школі та Дніпродзержинському музичному училищі. Але цього їй було замало. Маючи здорові амбіції та неабияку цілеспрямованість, Марина вирушила до Відню, де здобула освіту у Віденській консерваторії (клас відомої грецької співачки Ельзи Кастели- Крайзль), яку закінчила з відзнакою у 2014 році.