UIBA

WTC Київ Directory

Українська Міжнародна Бізнес Асоціація спільно з Всесвітнім Торговим Центром (World Trade Center) WTC Kyiv,
 (www.wtca.org) раді представити уявити вам онлайн майданчик для бізнесу -
   WTC Київ Directory (www.wtc.kyiv.ua).

   Економіка України може реалізовувати свій потенціал тільки в тому випадку, якщо Підприємці будуть ставити їй напрямок.

  WTC Київ Directory - це міжнародна бізнес-платформа. Платформа для пошуку міжнародних клієнтів, стратегічних партнерів і інвесторів.
  WTC Kyiv Directory надає кваліфікованим компаніям надійність, завдяки асоціації з одним з найнадійніших брендів в світі -World Trade Center Association.
  WTC Київ Directory налаштований для відображення цінних характеристик вашої компанії. Гарантує всім міжнародним партнерам достовірність і кваліфікацію вашого підприємства.
  WTC Київ Directory дасть вашому бізнесу глобальну присутність. Щомісяця повний перелік каталогу WTC Київ Directory передається 330 World Trade Centers в 90 країнах світу. Крім того, цей самий довідник буде щомісяця спрямовуватися до 50 комерційних відділів в США, а також 100 агентств економічного розвитку і 120 галузевих асоціацій по всій Північній Америці, ЄС, Азії і на Близькому Сході.
  Загалом, будь-який бізнес-каталог вважається "пасивним маркетингом". WTC Київ Directory генерує ліди для вашого бізнесу шляхом прямого контакту з компаніями, які проявляють інтерес працювати з вами.

 Щоб стати частиною глобальної мережі, мати потенціал, представляти свій бізнес на міжнародній арені і сприяти прямим зв'язкам з МСП та інвесторами в усьому світі. Реєструйтеся прямо зараз 👉 https://wtc.kyiv.ua/

 Реєстрація в WTC Київ Directory безкоштовно.

 З повагою,
 Голова правління Української Міжнародної Бізнес Асоціації
 Катерина Штеренберг